top of page

POMPY DO BETONU

pompa do betonu zaręba.png

Posiadamy doświadczenie, kompetencje i konieczne uprawnienia do napraw, remontów modernizacji, badań i rejestracji pomp do betonu, pompogruszek, mixokretów i innych urządzeń do podawania betonu oraz innych rodzajów mieszanek betonowych.

Pompy - badania TDT

Badania TDT pomp do betonu

Nasza firma jest uprawniona do badań, napraw oraz modernizacji urządzeń, jakimi są pompy do betonu. 

 

Pompy do betonu podlegają dozorowi technicznemu pełnemu. Urządzenia te muszą być poddawane badaniom w trakcie eksploatacji. Wykonujemy badania okresowe urządzeń. W naszej ofercie znajdują się również badania techniczne – doraźne. Obejmują one takie działania jak badania eksploatacyjne, powypadkowe oraz kontrolne.

 

Badaniom dozorowym przeprowadzanym przez Transportowy Dozór Techniczny podlegają również niżej wymienione urządzenia zamontowane na pompach do betonu i pompogruszkach

 • Hydroakumulatory,

 • Zbiorniki ciśnieniowe na wodę/powietrze.

Serwis_Jan_Zareba_Murowana_Goslina_IMG_4370.jpg
Pompy - rejestracja
Serwis_Jan_Zareba_Murowana_Goslina_Pompy_do_betonu.jpg

Rejestracja pojazdów

Zajmujemy się rejestracją w Transportowym Dozorze Technicznym nowych, importowanych lub zakupionych na terenie Polski urządzeń, takich jak pompy do betonu i pompogruszki.

Załatwimy w Państwa imieniu wszystkie formalności związane z rejestracją pomp do betonu, pompogruszek, hydroakumulatorów, zbiorników ciśnieniowych.

Skompletujemy całą potrzebna dokumentację zgodną z Warunkami Technicznymi określonymi przez TDT oraz z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej w sprawie urządzeń ciśnieniowych.

Pompogruszki

Pompy do betonu i pompogruszki

Aby dostarczyć niewielką ilość betonu nie trzeba wykorzystywać do tego pomp do betonu. Dobrym rozwiązaniem będzie wykorzystanie pompogruszek. Rozwiązanie to jest nie tylko wygodne, ale również bardzo ekonomiczne.

Nasza oferta obejmuje:

 • serwis, naprawy pomp do betonu i pompogruszek wszystkich producentów

 • części zamienne do wszystkich typów pomp do betonu oraz pompogruszek

 • przygotowywanie w/w urządzeń do odbioru przez Transportowy Dozór Techniczny

Naszym Klientom zapewniamy również usługi takie jak:

 • badania techniczne TDT urządzeń

 • kompleksowe lakierowanie pomp do betonu, pompogruszek, wysięgników, rurociągów, ramion,

 • próby szczelności, pomiar elementów przesyłowych,

 • wymiana elementów eksploatacyjnych.

Producenci pomp do betonu i pompogruszek, które serwisujemy: CIFA, PUTZMEISTER, SCHWING, STETTER, SERMAC, KCP-Concrete Pumps, WAITZINGER, JUNJIN, ZREMB, LIEBHERR, TEKA, IMER, BOOMIX, MECBO, COIME, itd.

Serwis_Jan_Zareba_Murowana_Goslina_IMG_4381.jpg
Pompy - serwis i naprawy
Serwis_Jan_Zareba_Murowana_Goslina_IMG_4380.jpg

Serwis i naprawy

Dajemy Państwu możliwość profesjonalnego serwisu i napraw każdego rodzaju pomp do betonu wszystkich producentów. W naszej ofercie znajduje się naprawa pomp do betonu zgodnie z obowiązującymi normami TDT.

Każde nasze działanie poprzedzone jest profesjonalną diagnostyką pojazdu i ustaleniem strategii działania. Naszych Klientów informujemy o wszystkich etapach procesu naprawczego.

Zajmujemy się również modernizacjami pomp do betonu. Przeglądami i naprawami zajmują się nasi wykwalifikowani, doświadczeni pracownicy.

Staramy się obsługiwać zamówienia naszych Klientów szybko i sprawnie. Gwarantujemy krótkie czasy realizacji, niezmiennie wysoką jakość części zamiennych oraz trwałość i funkcjonalność wszystkich zastosowanych przez nas rozwiązań.

Pompy - części
mixokret zareba.webp

Mixokrety

Mixokrety są urządzeniami, które służą do podawania suchego betonu oraz innych rodzajów zapraw murarskich. W ten sposób, szybko wykonamy posadzkę czy wylewkę.

 

Oferujemy Państwu:

 • Rejestrację mixokretów w UDT

 • Przygotowanie mixokretów do badań okresowych

 • Serwis mixokretów

 • Części zamienne do mixokretów wszystkich producentów

 • Badania, naprawy i modernizacje urządzeń, nawet tych, które nie posiadają już gwarancji producenta.

Mixokrety

Części zamienne do pomp

Prowadzimy sprzedaż części zamiennych dla każdego typu pompy do betonu i pompogruszek oraz betonomieszarek, a także węzłów wszystkich producentów (CIFA, PUTZMEISTER, SCHWING, STETTER, SERMAC, KCP-Concrete Pumps, WAITZINGER, JUNJIN, ZREMB, LIEBHERR, TEKA, IMER, BOOMIX, MECBO, COIME, itd.).

Części zamienne do poszczególnych urządzeń posiadamy na miejscu w naszych magazynach. Gdyby jakaś część była niedostępna na miejscu, zapewniamy dostarczenie jej do naszych Klientów.

Oferujemy:

 • Kompletne rurociągi przypisane do danego urządzenia,

 • Poszczególne elementy rurociągu do przesyłania płynnego betonu (rury i kolana) najlepszych producentów (m.in. CIFA, VALME i ESSER WERKE),

 • Węże końcowe

 • Hydroakumulatory niemieckiej firmy HYDAC,

 • Oznakowanie informacyjne i BHP.

Serwis_Jan_Zareba_Murowana_Goslina_Magazyn_7592.jpg
bottom of page