top of page
Zareba_Murowana_Goslina_01062023-007.jpg

JAN ZARĘBA

Specjalizujemy się w wykonywaniu napraw pojazdów ciężarowych, przyczep i naczep, ze szczególnym uwzględnieniem napraw i przygotowania do odbioru przez TDT cystern do transportu towarów niebezpiecznych wg ADR. Ponadto wykonujemy badania, naprawy i modernizacje urządzeń do podawania pod ciśnieniem płynnej mieszanki betonowej zamontowanych na pojazdach samochodowych.​

W ofercie naszej firmy znajduje się naprawa oraz modernizacja żurawi (w tym również żurawi HDS), hakowców, bramowców oraz podestów ruchomych. Specjalizujemy się w naprawie różnego typu urządzeń hydraulicznych dźwigowych montowanych na samochodach dostawczych i ciężarowych.

 

Posiadamy certyfikaty i uprawnienia wydane przez TDT oraz UDT, na podstawie których wykonujemy usługi. Każde zadanie wykonujemy precyzyjnie i terminowo. Wyszkolona i doświadczona załoga podejmie się realizacji każdego zadania. Zapewniamy profesjonalizm i wysoki standard świadczonych usług.​

 

Elastyczność w podejściu do oczekiwań klientów i kompleksowość usługi jest naszym wyróżnikiem.

NASZA MISJA

Orientacja na korzyści dla Klienta

Uważamy, że warunkiem skutecznego konkurowania z innymi przedsiębiorstwami jest ciągłe spełnianie potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów i ukierunkowanie na ich korzyści. Taka postawa ułatwia zdobycie zaufania wśród Klientów i budowę długofalowych relacji oraz pozwala ugruntować pozycję naszej firmy na rynku. 

Wieloletnie doświadczenie, innowacyjność i znakomity zespół zaangażowanych pracowników gwarantują niezmiennie wysoki poziom jakości.

Deklarujemy spełnienie wymagań normy PN-EN ISO 9001:2015-10, PN-EN ISO 3834-2:2021-09, AQAP 2131:2017 wydanie C oraz ciągłe doskonalenie wdrożonego Zintegrowanego Systemu Zarządzania.

Serwis_Jan_Zareba_Murowna_Goslina_08.2022-28.jpg

Jan Zaręba, założyciel firmy

Serwis_Jan_Zareba_Murowana_Goslina_warsztat-1525.jpg

Ernest Zaręba, Prezes Zarządu

NASZE CELE

Jakość i konkurencyjność

​Firma, która chce odnieść długoterminowy sukces, potrzebuje realistycznej oceny własnych możliwości, rozpoznania swoich mocnych stron i jasnych celów, do których konsekwentnie dąży.

Nasze długofalowe cele to:

  • poszerzać zakres oferowanych usług,

  • stosować nowoczesne metody realizacji usług,

  • podnosić jakość realizowanych usług,

  • wchodzić na nowe rynki i poszerzać grono zadowolonych klientów.

NASZA HISTORIA

40 lat działalności firmy

Każda rodzina ma swoją historię, podobnie jak każda rodzinna firma. Historia naszej firmy jest tak długa, że moglibyśmy narysować dla niej specjalne drzewo genealogiczne.

 

Co mogłoby się na niej znaleźć?

Godziny mozolnej pracy, sporo błędów, ale również doświadczenie, które zdobywaliśmy dzień po dniu. To właśnie ze wszystkiego co wiązało się z mozolną pracą, mogliśmy zbudować coś, z czego dzisiaj jesteśmy dumni.

Nasz przepis na sukces? Wcale nie jest prosty, ale skuteczny – praca, praca i jeszcze raz praca! Skąd o tym wiemy? Od 40 lat działamy na polskim rynku i posiadamy spore grono stałych Klientów, którzy rekomendują naszą firmę.

DZIŚ

2024

Nadal jesteśmy firmą rodzinną, w której z pasją pracują kolejne pokolenia. Na przestrzeni 4 dekad znacznie poszerzyliśmy zakres świadczonych usług i pozyskaliśmy wielu stałych Klientów.

 

Staramy się budować długofalowe relacje biznesowe w oparciu o zrozumienie potrzeb, zaangażowanie oraz dostarczanie realnych korzyści i oszczędności naszym Klientom. Niektórzy z nich współpracują z nami od momentu powstania firmy a ich zadowolenie i rekomendacje są dla nas największym sukcesem. 

PRZYSZŁOŚĆ

Zrównoważony rozwój

Dążymy do zmniejszenia emitowanych zanieczyszczeń oraz ograniczenia energochłonności procesów produkcyjnych. Zależy nam, aby w przyszłości stać się firmą niezależną energetycznie i korzystać z energii jedynie ze źródeł odnawialnych.

Naszym celem jest obniżenie poziomu generowania odpadów poprzez prewencję, redukcję, recykling i ponowne użycie. Planujemy zwiększyć liczbę wykorzystywanych materiałów pochodzących z recyclingu oraz nadających się do recyclingu, aby nie generować dodatkowych śmieci. 

Działamy według norm ISO w zakresie zarządzania jakością.

Instalowanie panelu słonecznego

NASZE CERTYFIKATY

UDT Decyzja UD-19-110-P-2-17-Modernizacja 

UDT Decyzja UD-19-110-N-2-17-Naprawa 

UDT Decyzja UC-19-208-W-2-17-Wytwarzanie 

UDT Decyzja UC-19-208-P-2-17-Naprawa 

UDT Decyzja UC-19-208-P-2-17-Modernizacja 

PN-EN_ISO_9001-2015-10

PN-EN_ISO_3834-2021-09

Decyzja nr TDT-W-M-N-41-18

Decyzja 552-01-WDT-UTB-22

Decyzja 448-02-WDT-UCB-17

Decyzja nr TDT-M-N-68-17

bottom of page